Przejdź do treści

Słoneczny majowy start

Majowy start za nami 🐗 pierwszy raz w tym roku nie rozpaliliśmy ogniska, ale przypominamy w lesie jesteśmy tylko gośćmi, dzięki uprzejmości Nadleśnictwo Katowice – PGL Lasy Państwowe

Na dzisiejszym starcie stanęło prawie 400 osób, wśród nich stali bywalcy od 2011 roku, ale również osoby, które nasze zawody wybrały pierwszy raz, wśród innych imprez, przyjeżdżając nawet z innych wojewodztw.

Każdy zawodnik „suchy prowiant”otrzymał do domu, ale najważniejsze, że nie zabrakło nam wody i herbaty. Katowickie Wodociągi raczą nas wodą nie tylko do picia, również możemy się pod beczkowozem trochę ochlapać.

Dziękujemy za pomoc w organizacji Dzika Katowice – oficjalny profil miastaAkademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w KatowicachKomenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w KatowicachOdnowa biologiczna Mariola KaniaZaklad Miesny Poliwcza

Kolejny start 21 czerwca, w czasie tego startu chcemy upamiętnić nasza zawodniczkę, Bogusię Kupibidę. Planujemy zorganizować kilka rzeczy charytatywnych, ale o tym poinformujemy na dniach.

Miłego, słonecznego tygodnia dla Wszystkich i widzimy się na ścieżkach biegowych.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. View more
Akceptuj