Przejdź do treści

Po lipcowym starcie

No to pierwszy wakacyjny start za nami. Pogoda? Nic nie będziemy pisać, niektórym zawodnikom odpowiadała, ale usłyszeliśmy, że wczoraj była lepsza🤓

7 lipca na starcie stanęło 181 biegaczy i 85 zawodników Nordic Walking. Najszybciej 4 okrążenia wśród NW pokonał Marcin Hałas, a w konkurencji biegowej na podium, po długiej przerwie wrócił Przemysław Basa, a najlepszy wyniki wśród Pań osiągnęła Izabela Klich. Panie nie zdecydowały się na pokonanie pełnego dystansu w konkurencji NW.

Po zmaganiach lipcowych uzupełniliśmy kalorie słodyczami i kiełbaską z ogniska. Przypominamy, że zawsze na naszych zawodników, którzy nie jedzą mięsa, czekają kiełbaski wegetariańskie. Dziękujemy GR Banert Gospodarstwo Rolne za smakołyki 🙂

Jak zawsze najważniejsze na Dziku były uśmiechy naszych zawodników 🙂 Kolejny start 4 sierpnia 🙂

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. View more
Akceptuj