Przejdź do treści

Po czerwcowym starcie

No to jesteśmy na „dzikim” półmetku 🐗🐗🐗

Na dzisiejszy start specjalnie zamówiliśmy deszcz, aby nie było Wam za ciepło 🙂 Ale za to były ciepłe ziemniaczki, które mogliśmy degustować dzięki GR Banert Gospodarstwo Rolne BARDZO DZIĘKUJEMY 🙂 Pomimo deszczy kiełbaska z ogniska również była cieplejsza, a gorąca była atmosfera 🙂 Zmieniliśmy kierunek startu? Komu było trudno pokonać „nową” trasę? 🙂

Na Dziku spotykamy się od lutego 2011 roku, cieszy nas bardzo stała „obsada” zawodników ale również nowe osoby, które zaczynają swoją „dziką” przygodę.

Ale od jakiegoś czasu obserwujemy najmłodszych uczestników, którzy „dorośleją” na Dziku 🙂 Cieszymy się, że pielęgnujecie w sobie wartości zdrowego stylu życia.

Zaczynamy wakacje, w lipcu i sierpniu spotkamy się w pierwsze weekendy. Jaka będzie pogoda? Nie wiemy. A atmosfera? Mamy nadzieję, że będzie gorąca!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. View more
Akceptuj