Przejdź do treści

Po lipcowym starcie

Nadleśnictwo Katowice – PGL Lasy Państwowe 30 lipca, 7 razy w tym roku ugościło nas w Lasach Panewnickich. Na starcie Panewnickiego Biegu Dzika stanęli stali bywalcy naszej imprezy i nowi zawodnicy.

Po 4 okrążeniach pierwsi na mecie znaleźli się Rafał Ulik (kilka minut później był Piotr Urlik 🙂 zbieżność nazwisk nieprzypadkowa 🙂, wśród Pań pierwsza na mecie pojawiła się Katarzyna Malejka. 9 zawodników postanowiło pokonać pełen dystans wśród zawodników Nordic Walking. Pierwszy na mecie zameldował się Adam Tkocz, a wśród Pań Ewa Wołkowicz.

W lipcu, ponownie w tym roku towarzyszyły nam Słowiańskie Prezenty, mogliśmy posmakować batoników energetycznych.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy zorganizowane przez Well Fitness, Katowice – Manhattan, trenerzy przyciągnęli do siebie i małych i dużych. Najstarsze Dziki również zmierzyły się z przysiadami 🙂 co wprowadziło trenerów w zdumienie. No, ale cóż nasze Dziki mają siłę i wytrzymałość.

Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy gadżety. Dziękujemy Katowice – oficjalny profil miasta, Słowiańskie Prezenty, Zakłady Mięsne Poliwczak oraz Nikwax Polska.

Wszystkim gratulujemy osiągniętych wyników, a przede wszystkim wystartowania w lipcowym Dziku.

Widzimy się 20 sierpnia!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. View more
Akceptuj