Przejdź do treści

Kwiecień za nami

Marcowy Dzik był wiosenny, a kwietniowy?

Bez komentarza. Ale mimo zimna, humory dopisywały. A ogrzać się można było przy ognisku rozpalonym przez Taxus Arbor . Taxus przygotował dla nas również sadzonki krzewów i drzewek. Za 2 miesiące się chwalimy czy coś wyrosło:) W czasie kwietniowego startu mogliśmy wypełnić swoje brzuszki smakołykami z Farma podkarpacka . Nasi zwycięzcy Rafał Urlik, Małgorzata Stefańska – to nasi zawodnicy biegowi, którzy z pudła nie schodzą kolejny miesiąc. W Nordicu pierwsi na mecie zameldowali się Marcin Hałas i Halina Kułakowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Nasi zwycięzcy otrzymali gadżety z Katowice – oficjalny profil miasta i smakołyki świąteczne. Wśród wszystkich zawodników wylosowaliśmy wejściówki do Swojskie Klimaty , książki z AWF i AZS, książki z Urzędu Miasta, bon do DepilConcept Polska , smakołyki z Farmy Podkarpackiej, a także produkty z Nikwax Polska

Bardzo przepraszamy za dowcipnisia, który zmienił trasę. Prosimy mieszkańców Ligoty, Panewnik, aby rozpowszechniali wśród znajomych, że zmiana trasy powoduje niebezpieczeństwo, zwłaszcza dla osób przyjezdnych, które naszego lasu nie znają. My po sobie sprzątamy, więc nikt za nas nie musi ściągać tasiemek, a co dopiero przewieszać plansz i tasiemek.

Dziekujemy Nadleśnictwo Katowice – PGL Lasy Państwowe za udostępnienie terenu i zapraszamy do czynnego stawiennictwa się na trasie. W imieniu wszystkich zawodników dziękujemy Strażakom za rozłożenie namiotów. Wczoraj się bardzo przydały.

Kolejny start 14 maja, rozgrzewkę przed Dzikiem zróbcie na XIV Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki 13 maja:)

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. View more
Akceptuj