Przejdź do treści

Marcowy start

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny, ale Dziki wiosnę przywitały w ostatnią niedzielę. Wspaniała, wiosenna atmosfera przywitała zawodników w Lesie Panewnickim. Nadleśnictwo Katowice – PGL Lasy Państwowe od 2011 roku udostępniam nam nasz wspaniały katowicki las.

19 marca na starcie stanęło 215 biegaczy i 125 zawodników Nordic Walking. Jak zawsze na zawodników czekało ognisko z kiełbaskami mięsnymi i wegetariańskimi. Ognisko, jak co miesiąc profesjonalnie zostało przygotowane przez Taxus Arbor, Taxus uraczył nas również wspaniałymi zdjęciami. Za co bardzo dziękujemy. Wśród zawodników wylosowaliśmy gadżety z AWF, z Miasta Katowice oraz ze Słowiańskie Prezenty i Swojskie Klimaty. Zgodnie z tradycją na pierwszym miejscu wśród biegaczy byli Rafał Urlik I Małgosia Stefańska, a wśród Nordicowców Bogdan Cyrus i Halina Kułakowska. Ale zwycięzcami są wszystkie osoby startujące, a także rodziny im towarzyszące.

Kto się waha wystartować w Dziku? Nasza impreza jest imprezą rekreacyjną. Kto nigdy nie chodził z kijami, kto nigdy nie biegał będzie u nas mile widziany. Na naszych trasach są zawodowcy min. z Mistrzostw Świata w Biegu 24h, ale również osoby, które nasz start traktują jako miły spacer z wnukami.

Kolejny start 2 kwietnia. Dziki czekają na WAS 🙂

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. View more
Akceptuj