Przejdź do treści

Czerwcowe zmagania

6 start w roku 2022 zaliczony 🙂 5 czerwca w Lesie Panewnickim spotkało się 220 biegaczy i 132 „nordicowców”. Joanna Kołodziej jako pierwsza najszybciej pokonała pełen dystans wśród zawodników Nordic Walking, a wśród biegaczy Adam Kukowka.

Przed wakacjami postanowiliśmy przypomnieć dzieciom zasady udzielania pierwszej pomocy. Za pomoc bardzo dziękujemy Safety Service.

Wszyscy zawodnicy mieli szansę stać się pseudo biathlonistami 🙂 po przebiegnięciu „dzikiego” dystansu czekały na wszystkich karabiny laserowe z Polskiego Związku Biathlonu .

Jak zawsze wśród wszystkich zawodników `wylosowaliśmy suplementy z Natural.pl, gadżety i książki z AWF oraz wejściówki do DepilConcept Polska (Katowice Sobieskiego 11) i AldonaPodolog, a także zniżki do Swojskich Klimatów.

Drugi raz w tym roku mogliśmy podegustować smakołyków z Słowiańskich Prezentów. A po degustacji dodatkowo na każdego czekał pączek ze Stoksona 🙂

.Kolejny start pod koniec lipca.

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji 🙂

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. View more
Akceptuj