Przejdź do treści

Pierwszy „wiosenny” start

Zawodnicy czekali na wiosenny start, a – 3 kwietnia przypominał start grudniowy lub styczniowy 🙂 Ale Dzikom pogoda niestraszna. Na starcie stanęło 175 biegaczy i 116 zawodników Nordic Walking.

Najszybciej, wśród biegaczy na mecie zameldował się Piotr Urlik a wśród Pań Blanka Tuleja. Pan Piotr pełen dystans pokonał w 1.20.40, a Pani Blanka 1.43. 53. Wśród Nordicowców najszybciej na mecie pojawił się Marcin Hałas – z czasem 2.15.25, a wśród Pań Halina Kułakowska – 2.29.25.

Jak zawsze przy ognisku czekały na wszystkich kiełbaski z bułeczką, napój i słodycze. Niektórzy zawodnicy mieli szczęście i czekały na nich niespodzianki z Natural Pharmaceuticals, gadżety z AWF i Urzędu Miasta Katowice, wizyta u podologa, zniżki do Swojskich Klimatów a także książki, które pozwolą ułożyć odpowiednią dietę aby osiągać lepsze wyniki biegowe.

Zapraszamy 15 maja. Śniegu, chyba nie będzie? 🙂

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. View more
Akceptuj